Жіноче лідерство — це європейський і український тренд, — Кіра Рудик на конференції EEC Trends

Українські жінки на рівні з чоловіками докладають максимум зусиль для перемоги над російським агресором і відіграватимуть значну роль у подальшій відбудові нашої держави. Саме тому жіноче лідерство стає трендом в Україні так само, як це є в Європі. На цьому наголосила народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик, виступаючи на онлайн-конференції EEC Trends.

«Нині у ЗСУ служать 38 тис жінок і 7 тис долучились до війська після повномасштабного вторгнення. 20% українського парламенту — жінки. Чимало українок нині — єдині годувальниці своїх родин і паралельно волонтерки. Чи мають ці жінки рівну з чоловіками оплату праці, доступ до карʼєрного зростання? Не завжди, але ми над цим працюємо. Однак точно можемо сказати, що українки на рівні з чоловіками докладаються до Перемоги і відіграватимуть значну роль у відбудові нашої держави. Жіноче лідерство — це тренд для України і Європи», — підкреслила лідерка «Голосу».

Кіра Рудик взяла участь в онлайн-конференції EEC Trends на запрошення Joanna Burnos, засновниці LEADERIS Institute та членкині The Alliance of Her. На заході обговорювали також ситуацію в ЄС (директива щодо присутності жінок у керівних та наглядових радах компаній), найкращі практики в окремих країнах Євроспільноти, жіноче лідерство в контексті сталого розвитку та роль жінок в українській державі.