Жінки — драйвери змін і їх роль у відбудові України буде величезною, — Кіра Рудик на на Європейському економічному конгресі

Про жіноче лідерство і важливість тієї підтримки, яку надають польські жінки українським говорила народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик, виступаючи на XV Європейському економічному конгресі у Катовіце.

«Українські жінки сьогодні воюють, волонтерять, утримують свої родини та допомагають чоловікам. Польські жінки підтримують українок, допомагають переселенцям і долучаються до інформування світу про російський терор, який відбувається зараз в Україні», — наголосила лідерка «Голосу».

Також на панельній дискусії на полях конгресу йшлося про роль жінок у подальшій відбудові України.

«Наші посестри з Польщі не просто розуміють наш біль, вони готові допомагати нам перемогти агресора і потім відбудувати Україну. І це велика робота, за яку ми їм безмежно вдячні», — підкреслила народна депутатка.

Європейський економічний конгрес — важливий захід для Центральної Європи. На його полях у польському місті Катовіце збираються  політики та урядовці з  ЄС та інших світових держав, а також експерти, бізнесмени та інвестори для обговорення економічних викликів і їх подолання.