Заручились довготривалою підтримкою на політичному та гуманітарному рівнях, — Кіра Рудик про робочу поїздку до Ісландії

Системне протистояння російському впливу і довготривала підтримка України — про це лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик домовилась з ісландською парламентаркою Hanna Katrín Friðriksson. 

«Ісландія демонструє підтримку Україні і ми маємо це закріпити і посилити. Liberal Reform Party, яку представляє Hanna Katrín Friðriksson в ісландському парламенті, це чудово розуміє. Ми заручились підтримкою системно протистояти російському впливу та домовились сприяти довготривалій підтримці України на політичному і гуманітарному рівнях», — підсумовує зустріч лідерка «Голосу». 

Hanna Katrín Friðriksson — ісландська парламентарка від Liberal Reform Party, сестринської партії Альянсу європейських лібералів і демократів, віцепрезиденткою якого є Кіра Рудик.

Також лідерка «Голосу» зустрілась з представниками ісландської газети Frettabladid.

«Це медіа — регулярна мішень для кпинів від російського посла за те, що доносять правду про події цієї війни (а російська «дипломатія» в Ісландії регулярно демонструє свої «класичні» прийоми — боротьбу з вільною пресою, яка не піддається їх пропаганді). Зійшлися на думці, що де б це не було, росія завжди поводиться, як росія: тільки груба сила і повне ігнорування свободи слова», — зауважила народна депутатка.