Якщо Україна не переможе, тирани вважатимуть будь-яку агресію стосовно сусідів безкарною, — Кіра Рудик

Перемога України над рф є запорукою стримування інших авторитарних режимів від атак на своїх сусідів. Насамперед йдеться про Тайвань. На цьому наголосила народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик під час зустрічі Lee Roy Chun, заступником міністра закордонних справ Тайваню, Wang Ting-yu, парламентарем Тайваню і членом комітету закордонних справ і національної оборони  та Pavel Popescu, головою Комітету з питань оборони, громадського порядку та національної безпеки Палати депутатів Румунії. 

«Перемога демократичної України над тоталітарною рф — важлива для цивілізованого світу. Зокрема, для Тайваню, який так само опинився перед загрозою авторитарної експансії Китаю. Саме тому демократичний світ має допомогти Україні здолати агресора якнайшвидше», — підкреслила лідерка «Голосу». 

Говорили також про роль міжнародних організацій у протистоянні новій авторитарній коаліції: рф, Китай, Іран і КНДР. Як цьому протистояти, якщо москва і Пекін блокують резолюції ООН. Що ще може зробити Європейський Союз в глобальній дипломатії та економіці та яка роль колективного Заходу у запобіганні новій напруженості в Індо-Тихоокеанському регіоні.

«Це важлива розмова і важлива зустріч, адже доля демократичних цінностей для світу вирішується в боях в Україні.  Ми свідомі того, що Китай сприйматиме перемогу росії як зелене світло для своїх воєнних дій у протоці проти Тайваню. Тому перемога України необхідна цивілізованому світові, інакше тирани вважатимуть будь-яку агресію стосовно сусідів безкарною», — акцентує народна депутатка.