Вирішення комплексних проблем Європи, Великої Британії та України має бути спільним, — Кіра Рудик на зустрічі ліберал-демократів

Питання оборони, цін на енергоресурси та вартості проживання є комплексними проблемами для багатьох країн, але їх можна вирішити спільно. Про це лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик говорила з головою ліберал-демократів Британії Едом Дейві.

«Одне з найважливіших питань, яке ми обговорили — це як найефективніше конфіскувати російські активи, які знаходяться на території Великобританії. Ці кошти повинні бути використані на підтримку України якнайшвидше», — прокоментувала зустріч лідерка «Голосу».

Обговорювали і глобальніші речі:  як посилити вплив західних демократів в країнах БРІКС. І те, який план у ліберальних партій Європи та світу на новий політичний сезон.

«У нас всіх є спільні проблеми: загроза від країни-агресора, посилення оборони, підвищення цін на енергоносії та вартості життя. Звісно, у кожної країни є своя стратегія, але я вважаю, що саме вирішення цих комплексних проблем є спільним. Працюємо і переможемо!», — підсумувала Кіра Рудик.