Відтепер «Голос» — частина великої світової ліберальної сімʼї Liberal International, — Кіра Рудик

Українська політична партія «Голос» приєдналася до всесвітньої федерації ліберально-демократичних партій Liberal International. Рішення про приєднання було ухвалене в Оттаві, — повідомила лідерка партії «Голос», народна депутатка України, віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик.   

«Відтепер «Голос» — частина великої світової ліберальної сімʼї. Ми стали членами Liberal International. За минулий рік ми вивчили найважливіше: запорука нашої перемоги — єдність. І це не тільки західний світ і Європа. Наша мета — залучити якомога більше країн до допомоги і підтримки України. «Голос» як ліберальна партія працювала на цьому треку з багатьма державами (зокрема, це і африканський ліберальний альянс, і Тайвань, ми працювали в країнах Латинської Америки). Хочу подякувати  всім, хто допомагає Україні саме справами», — зазначила лідерка «Голосу».

Liberal International — всесвітня федерація ліберально-демократичних партій. Обʼєднання починає свою історію з 1947 року з Оксфорда. За цей час Liberal International стали провідною мережею ліберальних партій зі спільною метою: зміцнити і впроваджувати лібералізм в усьому світі. 

Цілі федерації ліберально-демократичних партій — сприяти розвитку вільного суспільства, заснованого на особистій свободі, особистій відповідальності та соціальній справедливості, а також забезпечити  співпрацю та обмін інформацією як між організаціями-членами, так і між усіма, хто приймає ці принципи.