Вдячні Франції за єдність і за чітку позицію: Україна має перемогти у цій війні, — Кіра Рудик у Сан-Рафаелі

Україна вдячна Франції за ту підтримку, яку отримує від Парижа, однак потрібно посилювати санкційний тиск на агресора і активніше працювати над процесом конфіскації російських активів на користь України. На цьому наголосила народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик виступаючи на круглому столі «Зустрічі майбутнього. Українська сесія» у французькому Сен-Рафаелі.

«Ми вдячні Франції за єдність і за чітку позицію: Україна має перемогти у цій війні, а росія – відступити до своїх кордонів.  Просимо надалі продовжувати санкційний тиск на агресора з новим посиленням обмежень та запустити  процес конфіскації російських активів. Вкотре наголошую: за знищене в Україні має платити росія, а не платники податків наших партнерів», — підкреслила лідерка «Голосу».

 

Підтримка Франції для України це: важке озброєння, включно із зенітно-ракетними комплексами та артилерійськими установками, військове спорядження  і фінансова підтримка. 

«Головне — для французів пріоритетом є продовження допомоги стільки, скільки нам буде потрібно. Не втомлююсь дякувати Франції за гостинність до українців, які знайшли тут тимчасовий прихисток. Зараз у цій країні перебуває 96 520 українських біженців», — підсумувала народна депутатка.