В усі часи і в усіх країнах молодь — це драйвери змін, які задають тренди і творять майбутнє, — Кіра Рудик на конгресі LYMEC

Українська молодь, яка зараз бореться з російським агресором, має спільні цінності з європейською. Це рівність і свобода. Саме тому цивілізований світ і чує голоси українців. На цьому наголосила народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик, виступаючи на весняному конгресі  LYMEC.   

«Українська молодь сьогодні виборює своє право на свободу в агресора. Вони воюють, волонтерять, підтримують. Вони хочуть вільного майбутнього, де цінується свобода і рівність. І ці цінності спільні для Європи і всього цивілізованого світу», — зауважила лідерка «Голосу». 

LYMEC — обʼєднання європейської ліберальної молоді, засноване у 1976 році. Це молодіжне крило ALDE, яке об'єднує понад 210 тисяч молодих учасників з 39 країн Європи і представлене депутатською групою у Європарламенті. З 2007 року членом LYMEC є ГО «Європейська молодь України». 

«Тут не просто чують наші голоси, а й розуміють і підтримують нас. Бо в усі часи і в усіх країнах молодь — це драйвери змін, які задають тренди і творять майбутнє», — резюмувала народна депутатка.