Українська боротьба за демократичні цінності — ключова тема, — Кіра Рудик про виборчі перегони у США

Україна не просто заручилась двопартійною підтримкою в американському Конгресі. Під час виборчих перегонів політик в США, зокрема демократи, чітко артикулювали — важливо боротись за демократію. Це те, що роблять зараз українці. Таку думку висловила лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE, народна депутатка Кіра Рудик. 

«Двопартійна підтримка надзвичайно важлива для України і вона є. На демократичних раллі президенти Джо Байден і Барак Обама зробили ключовими тезами своїх промов захист демократій в усьому світі. Це місія США як лідера демократичного світу. Це те, за що ми боремось в Україні. Важливо нагадувати про це, а також про те, що війна не закінчилась», — прокоментувала народна депутатка.

За словами Кіри Рудик, американським виборцям постійно нагадують, що потрібно підтримувати тих, хто нині бореться за демократію.

«Важливо, що американці не просто розуміють цінність демократії, а чітко і публічно про це говорять. Неможливо бути лідером демократичного світу, якщо ти не допомагаєш боротися за демократію тим, хто віддає за неї життя», — наголосила лідерка «Голосу».