Україні потрібна підтримка дії, а не слів, — Кіра Рудик про дискусію Atlantic Council

Коли партнери зволікають чи затримують надання озброєння Україні, йдеться не про тільки про життя наших громадян, а ще й про безпеку Європи та всього цивілізованого світу. На цьому наголосила народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик після онлайн-дискусії Atlantic Council. 

«Надати зараз нашій державі танки, ракети, боєприпаси, винищувачі — це захисти і себе. Це треба усвідомити всім, навіть тим, хто тяжіє до «збереження облич». Танки та інша зброя потрібні Україні зараз, а часи «спровокує чи не спровокує це путіна» вже давно минули. Нам потрібна підтримка дії, а не лише слів. Від цього залежить майбутнє демократії у світі», — підкреслила народна депутатка.

В онлайн-дискусії взяв участь також і колишній премʼєр-міністр Великої Британії Борис Джонсон.  

«Який сенс танкам патрулювати безпечні міста Великої Британії?», — чудове запитання від нашого друга Бориса Джонсона. Він розуміє, що зволікання чи затримки з наданням озброєння Україні — це не лише про життя українців, це і про безпеку усього цивілізованого світу», —  акцентує лідерка «Голосу».