Україні і Молдові потрібен спільний безпековий план, — Кіра Рудик на International Security Forum в Кишиневі

Україна і Молдова мають мати спільний безпековий план для протидії агресії. Адже країни спільно протистоять економічним викликам, енергетичному шантажу та пропагандиській машині рф. На цьому наголосила лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE, народна депутатка Кіра Рудик під час Session III: Standing with Moldova: Confronting Direct russian Aggression in Ukraine and Europe на International Security Forum в Кишиневі

«Повномасштабна війна росії проти України показує, що солідарність країн регіону має величезне значення. Особливо Молдова. Ми маємо мати спільний безпековий план, бо коли ворожі ракети летять на українські міста, вони залітають у повітряний простір Молдови, тож реакція має бути», — зауважила лідерка «Голосу».

Сьогодні Україна безпековий щит Європи, а надто наших найближчих сусідів. Тому потрібне стратегічне розуміння, як зміцнити безпекове середовище регіону і єдність в протистоянні агресору. 

«Разом ми протистоїмо енергетичному шантажу, економічним викликам, пропагандиській машині. Разом прямуємо в ЄС. Тож спільна позиція і спільний план дій у відповідь на дії ворога був би дуже доречним», — підкреслила народна депутатка. 

Безпековий форум — визначна подія року для Молдови, в якій взяли участь   понад сотня політиків, лідери громадянського суспільства, ЗМІ, бізнесмени та дипломати.