Україна задає тренд і формуває підвалини нової світової безпекової системи світу, — Кіра Рудик

Повномасштабне російське вторгнення продемонструвало необхідність перебудови світової системи безпеки і єдності демократичних сил у протистоянні тиранії. На цьому наголосила народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик під час виступу на онлайн-заході для Radikale Venstre.

«Рік повномасштабного російського вторгнення  продемонстрував, що теперішня система світової безпеки недостатньо ефективна.  Вона не змогла запобігти шантажу тиранії, вторгнення в суверенну державу і спробі похитнути демократичні цінності. Час це виправити», — підкреслила лідерка «Голосу».

За словами Кіри Рудик, демократія має обовʼязково перемогти тиранію, аби агресії, подібні до тієї, які рф здійснює проти України, більше не повторювались. 

«Зараз Україна задає тренд і формуває підвалини нової світової безпекової системи світу: де диктатурам не місце, де демократія має зуби і єдність дає відсіч агресору», — акцентувала народна депутатка.

Radikale Venstre — данська сестринська партія ALDE, створена в 1905 році. Це соціальне ліберальна політсила з увагою до культури та зменшення нерівності у суспільстві.