Україна має план і ми захищаємо свою землю, хотілось би бачити такий же план в лідерів демократичного світу, — Кіра Рудик за зустрічі з Гарвардом

Світ має системно протистояти росії: надавати підтримку Україні і викидати агресора з усіх можливих обʼєднань цивілізованих країн. Найперше — з ООН. На цьому наголосила лідерка  партії «Голос», віцепрезидентка ALDE, народна депутатка Кіра Рудик на зустрічі з науковою спільною Гарварда, в якій взяли участь відомі професори цього університету з управління державою та політології.

«Просто посварити пальцем диктатора — не працює, але і уподоблюватись до його методів не можна, коли відстоюєш демократичні цивілізаційні цінності. Україна має план: ми боремось, захищаємо нашу батьківщину, наше майбутнє. Хотілось би бачити такий же план в лідерів демократичних країн», — акцентувала лідерка «Голосу».

Зустріч Кіри Рудик з у Гарварді відбувалась у межах її робочого візиту до Нью-Йорку під час Генасамблеї ООН. Це збіглось у часі з указом президента рф про запровадження мобілізації в росії.  

«путін чітко проартикулював: йому не потрібен мир, йому потрібна мобілізація, ядерна загроза і фейкові «референдуми». Він не може фізично завоювати наші землі і вкотре намагається вкрасти їх політично. Не вийде. 

Агресор розуміє силу. Тому Україні потрібно більше зброї і міжнародної допомоги. А ще ми вимагаємо викинути росію з ООН. Про це був і наш протест перед Генасамблеєю. Що робить держава-терорист в Організації? Порушує її статути, блокує важливі для світу рішення — створення безпечної зони довкола ЗАЕС, забезпечення зерном країни Африки», — резюмує українська парламентарка.