Україна і Тайвань мають спільні цінності. Наша дружба посилюється, — Кіра Рудик на генеральній асамблеї The Council of Asian Liberals and Democrats

Про  спільні цінності, подяку і допомогу Тайваню для України та українців говорила народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик під час свого онлайн-виступу  на 30 річниці генеральної асамблеї The Council of Asian Liberals and Democrats (CALD) у Тайвані. 

«Тайвань не просто вивчає цю війну росії проти України, а ще й посильно допомагає нам вистояти. І ця допомога справді рятує життя: тільки на підтримку Києва і генератори уряд цієї країни виділив мільйон доларів. Крім того, ще чекаємо пів сотні машин (швидких, пожежних, підвищеної прохідності) для нашого міста», — підкреслила народна депутатка.

За словами Кіри Рудик, Україна і Тайвань мають чимало спільного. І це не лише загроза від тоталітарного режиму, який переважає ресурсно.   

«У нас спільні цінності, спільна мета і спільне прагнення самим визначати своє майбутнє. Переконана, дружба між Україною і Тайванем стає дедалі міцнішою», — наголосила лідерка «Голосу».

The Council of Asian Liberals and Democrats (CALD) —  регіонаьна організація ліберально-демократичних партії Азії. Вона була створена 15 жовтня 1993 року в Тайвані.