Тайвань передав Києву ще три потужні генератори, — Кіра Рудик

Чергова партія потужних генераторів для Києва від Тайваню надійшла до столиці і буде передана для обʼєктів критичної інфраструктури. Йдеться про три потужні генератори, які будуть передані КП «Київтеплоенерго» Про це повідомила народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик. 

«Ще 3 потужні генератори передали Києву від уряду Тайваню. Кожен пристрій забезпечує обʼєкт критичної інфраструктури столиці, щоб у випадку відключення електрики забезпечити безперебійну роботу. Це чергова поставка в рамках програми, оголошеної урядом Тайваню наприкінці 2022 року.  Вдячна народу і уряду Тайваню за цю підтримку українців!», — наголосила лідерка «Голосу» 

Це четверта партія генераторів у межах підтримки від Китайської Республіки (Тайвань). У грудні 2022 року тайванський уряд виділив $1 млн для допомоги Києву для забезпечення роботи обʼєктів критичної інфраструктури у випадку блекаутів. Ці кошти надходять благодійному фонду «Дарничани», який закуповує генератори і передає на баланс столиці.