Світ демонтрує історичну єдність з Україною і важливо це зберегти, — Кіра Рудик

Російська агресія похитнула світовий порядок, але цивілізований світ мусить далі зберігати єдність у підтримці України. Саме від цього залежить безпечне майбутнє і демократичні цінності. На цьому наголосила  народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик у розмові з своєю колегою віцепрезиденткою ALDE, баронесою Sal Brinton.

«Зараз світ демонструє феноменальну та історичну єдність з Україною у протистоянні російській агресії і дуже важливо цю єдність зберегти. росія воює не тільки з Україною, вона воює з демократичними цінностями, свободою, правами людей, тобто тим, що Україна зараз уособлює. Відповідно, агресор докладатиме усіх зусиль, щоб цю єдність зруйнувати. Маємо захищати і це також. Наш шлях до перемоги важкий, але ми можемо змінити глобальну систему безпеки, тож зупинятись не можна», — підкреслила лідерка «Голосу»

Баронеса Sal Brinton — британська парламентарка, віцепрезидентка ALDE. Була обрана президентом Liberal Democrats у листопаді 2014 року, а у 2016 році посіла друге місце в списку найвпливовіших ліберал-демократів.