Справедливе покарання рф убезпечить світ від розростання тоталітаризму в майбутньому, — Кіра Рудик

Світ не почуватиметься в безпеці, якщо агресор, який почав війну проти іншої суверенної держави і веде методом геноциду, не буде справедливо покараний. Таку думку висловила народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик за підсумками  лекції Олександри Матвійчук, голови Центру громадянських свобод, організованої Київським безпековим форумом.

«Дуже хочу, щоб світ почув те, що сказала Олександра Матвійчук, голова Центру громадянських свобод  на лекції на полях Київського безпекового форуму. «путін боїться не НАТО, путін боїться ідеї свободи, які наближаються до рф». Це глибоко характеризує всю суть цієї війни. Війни, яку проти України і її прагнень йти своїм шляхом кремль веде з 2014 року. 

Повністю підтримую Олександру: рф треба викинути з Радбезу ООН і всіх міжнародних організацій. Нам потрібна справедливість, агресор має бути покараний, бо інакше він братиметься за свої викривлені тоталітарні ідеї і насаджуватиме їх далі», — наголосила лідерка «Голосу».

У рамках заходу КБФ після лекції Олександри Матвійчук також відбулась дискусія «Розмова про війну, перемогу і майбутнє».