росії треба вказати на її місце, бо це місце точно не в ООН, – Кіра Рудик на мітингу в Нью-Йорку

З вимогою виключити росію з Організації Об’єднаних Націй в Нью-Йорку на мітинг вийшли сотні людей. Акцію провели спеціально під час тижня Генасамблеї ООН. Участь взяла і лідерка  партії «Голос», віцепрезидентка ALDE, народна депутатка Кіра Рудик. 

«Всі слухали сьогоднішню промову божевільного варвара і указ про мобілізацію. Він не хоче миру, він хоче руйнацій, убивств дітей і дорослих, нових злочинів, знищення України та українців і погрожувати ядерною бомбою світові. Як після цього рф може досі залишатись в ООН, організації, чия мета – мир на планеті?», – наголосила українська парламентарка. 

За словами Кіри Рудик, процес виключення росії з ООН не буде простим, але точно закінчиться перемогою цивілізованого демократичного світу, чиї цінності нині відстоюють українці на фронті.  

«Нині путіну і його імперській орді протистоїмо ми, українці. Ми не просто захищаємо свою землю і свій народ, ми нині – щит для Європи, для демократії, для всього цивілізованого світу. Ми переможемо, бо воюємо за правду. І росії треба вказати на її місце, бо це місце точно не в ООН», – підсумовує лідерка «Голосу».