Родина ліберальних сил має зростати, а Україна — стати повноправним членом ЄС, — Кіра Рудик на зустрічі з міністрами культури країн-членів ALDE

Механізми для поглиблення кооперації всередині родини ALDE і конкретні кроки, які зробила і робить Україна на шляху Євроінтеграції обговорила  народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик говорили на зустрічі з міністрами культури країн, які входять до Альянсу лібералів і демократів за Європу. 

«Мене як віцепрезидентку ALDE тішить, що урядовці відзначили конкретні кроки України на шляху Євроінтеграції, протидії дезінформації та взаємодії з європейськими інституціями», — наголосила Кіра Рудик.

На зустрічі були представники Естонії — Heidy Purga, Литви — Simonas Kairys, Німеччини —  Jens Brandenburg, Ірландії — Thomas Byrne та Люксембургу — Monica Semedo.

«Ми працюємо в Альянсі лібералів і демократів за Європу, щоб забезпечити взаємозвʼязки між партіями, щоб родина ліберальних сил зростала і Україна стала повноправним членом ЄС», — підсумувала народна депутатка.