Расельська група британських вишів вивчає можливість інтегрувати програму з проекту Кіри Рудик «Навчайся і повертайся»

Під час робочої поїздки до Лондона лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик домовилась про довгострокову співпрацю з Расельською групою вишів. Зараз британці вивчають можливість інтегрувати програму «Навчайся і повертайся» в свою систему стипендій.

Расельська група — це обʼєднання 24 найпрестижніших університетів Великої Британії, тамтешній аналог американської Ліги Плюща. На Расельську групу припадає 2/3 всіх дослідницьких грантів та фінансування дослідницьких контрактів у Сполученому Королівстві та 56% усіх здобутих  докторських ступенів.

«Тепер у нас зʼявився канал комунікації з найбільш впливовою групою британських університетів. Зараз представники Расельської групи вивчають можливості програми «Навчайся і повертайся». І хоча на даний момент всі стипендіальні програми для українських студентів заповнені, ми разом шукатимемо можливості практичної реалізації українсько-британського побратимства в освіті», — резюмувала Кіра Рудик. 

«Навчайся і повертайся» — проект з надання безкоштовної міжнародної освіти українським студентам, який курує лідерка «Голосу». Завдяки угодам із 100 найкращими міжнародними університетами українці отримають шанс безоплатно отримати якісну освіту та використати нові знання для відбудови України після повернення.