Програми для українських студентів в Оксфорді будуть продовжені, а для ІТ-царини запроваджуємо нові, — Кіра Рудик

Українські студенти і наступного року зможуть отримувати стипендії в Оксфордських навчальних закладах. Крім того, досягнуто домовленість про підтримку українського ІТ-сектору і стартап комьюніті через менторство і інші навчальні програми. Про подальшу співпрацю і нові освітні можливості для українських студентів лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE, народна депутатка Кіра Рудик домовилась за зустрічі з Janet Royall, яка є головою  Конференції коледжів, членом вищої керівної ради університету, а також представницею Лейбористської партії, яка активно співпрацює з ЄС.

«Зараз в Оксфорді для українців діє програма, коли коледжі-учасники відповідають за проживання відібраних студентів і фінансують половину стипендії. Боротьбу за ліберальні цінності виграє освічене покоління і молоді українці, як ніхто, гідні кращих навчальних програм.  Українці  вже є частиною демократичного світу, адже багато з наших студентів сьогодні захищають демократію ціною власного життя і здоровʼя», — наголосила Кіра Рудик.  

Лідерка «Голосу» також зустрілась з проректором з питань освіти професором Martin William та президентом  Reuben College Lionel Tarassenko, який саме відповідає за стипендії для українців. Зустрічі організовані за підтримки Oxford University Liberal Democrats та President of Libdems community Theo Jupp.