Потрібен якісно новий підхід до питань до часових проміжків поставок зброї Україні, — Кіра Рудик на FNF conference War in Europe

Захід має розробити новий підхід для прискорення постачання Україні озброєння. Адже зараз час грає проти українців і коштує багато життів. На цьому наголосила народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик під час час онлайн-виступу на FNF conference War in Europe: Prospects for Ukraine, Berlin, Germany. 

«Ні в кого не викликає сумнівів, що Україна нині — щит демократії і цивілізованого світу від загрози великої війни. Обсяги допомоги від наших партнерів це підтверджують. Але не менш важливий ще й час. Для українців він коштує забагато життів, тому звичні процеси ухвалення рішень не підходять.  Потрібен якісно новий підхід до питань до часових проміжків поставок. Зараз від них залежить і доля Заходу так само», — підкреслила лідерка «Голосу».

Під час конференції Кіра Рудик також торкнулась теми статусу України як кандидата на вступ до ЄС.

«Наш шлях членства в ЄС так само є пріоритетним завданням. Для України це так само має велике значення, адже наше майбутнє — в європейській родині і ми готові здійснити всі необхідні для цього кроки», — акцентувала народна депутатка.