Попри виклики великої війни, українські жінки навчились підтримувати одна одну і працювати спільно на Перемогу, — Кіра Рудик

Українські жінки повністю відчувають на собі тягар повномасштабного вторгнення і несуть його на рівні з чоловіками. Але при цьому вони працюють на перемогу і підтримують одна одну. Це зауважила народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик під час виступу на  Poland Parliament Woman facing the war.

«Теза про те, що у війни не жіноче обличчя, — не про повномасштабне російське вторгнення. Українки воюють в Силах оборони, українки волонтерять, українки несуть фінансовий і емоційний тягар цієї війни. Вони тримають тил, вони заробляють гроші, щоб утримувати родини і донатити», — підкреслила народна депутатка.

При цьому жінки найчастіше стають жертвами російських воєнних злочинів в Україні. 

«На жаль, жінки ще й стають жертвами російських воєнних злочинів під час тимчасової окупації, оскільки насилля є методом ведення цієї війни для рф. Але це не зламало нас. Попри всі виклики великої війни, ми навчились підтримувати одна одну і працювати спільно на Перемогу», — наголосила лідерка «Голосу».