Попри усі зусилля росії, західні партнери єдині у підтримці України, — Кіра Рудик на конференції лідерів думок у Празі

Україну підтримує весь цивілізований світ, і як би кремль не намагався зурйнувати єдність партнерів — це нині марна справа.  На цьому наголосила лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE, народна депутатка Кіра Рудик під час конференція лідерів думок у Празі, яка зібрала півсотні інфлюенсерів.

«Серед страхів і проблем кремля в першій трійці — системна довготривала підтримка України західними партнерами. росіяни з цим намагаються боротись, але марно. За нас справді увесь цивілізований світ», — підкреслила лідерка «Голосу».

На конференції Кіра Рудик зустрілася з Дітою Чаранзовою, чеською політикинею, дипломаткою і депутаткою Європейського парламенту з 2014 року. Вона двічі обиралася віце-президентом цієї установи. Діта Чаранзова підтримує проекти Кіри Рудик для українських жінок.

«Діта Чаранзова чудово розуміє важливість жіночого лідерства в політиці.  Ми обговорили підтримку проектів для українок, які постраждали від війни і насилля, способи допомоги жінками, які створюють крафтові продукти і зараз через повномасштабне вторгнення стали єдиним фінансовим ресурсом своїх родин. Йдеться про проекти «Буде радість» та «Годувальник», — розповіла українська народна депутатка.