Пишаюсь бути поряд з такими Людьми!, — Кіра Рудик вручила нагороду Всеукраїнської зоозахисної премії

Нагороду за найбільший внесок у порятунок тварин у межах Всеукраїнської зоозахисної премії від UAnimals нагороду отримав Олександр Сипленко з Сум. Від початку повномасштабної війни він евакуював за кордон 101 тварину, а зараз з дружиною відкрив центр перетримки собак і там живе 250 чотирилапих. Вручила її народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик. 

«Для українців кожне життя важливе, навіть найменше. Ми виносимо на руках під обстрілами котів, собак, папуг. Сьогодні мала честь вручити Олександрові Сипленку нагороду Всеукраїнської зоозахисної премії від UAnimals — за найбільший внесок у порятунок тварин. Дуже пишаюсь бути поряд з такими Людьми!», — наголосила народна депутатка.

Всеукраїнську зоозахисну премію організував рух UAnimals. Її переможці — зоозахисники та волонтери, які під час повномасштабного вторгнення росії в Україну самовіддано рятують тварин: вивозять із зони бойових дій, лікують, стерилізують, дають тваринам прихисток і головне — любов. Це неймовірні люди з Дніпра, Запоріжжя, Херсона, Бердянська, Чернігова, Києва, Сум, інших українських міст та навіть з-за кордону.