Підтримка України Ірландією — безпрецедентна для цієї країни, — Кіра Рудик про візит до Дубліна

Ірландія демонструє неймовірну політичну і суспільну єдність у підтримці України. Від урядовців, до простих мешканців цієї країни ми бачимо неймовірну мобілізацію зусиль, щоб допомогти українцям. В цьому переконалася під час свого візиту в Дублін лідерка  партії «Голос», віцепрезидентка ALDE, народна депутатка Кіра Рудик, де зустрілася з ірландським премʼєрміністром та міністром з європейських справ

«Підтримка України Ірландією — безпрецедентна для цієї країни. Вперше офіційний Дублін відійшов від позиції воєнного і політичного нейтралітету і відкрито став на бік українців. Ця підтримка має неабияку політичну та суспільну єдність. Про таке обʼєднання, а також про допомогу Україні говорили з Thomas Byrne, ірландським міністром з європейських справ.

Крім того, наша спільна пресконференція з Micheál Martin, прем'єр-міністром Ірландії  викликала чималий ажіотаж серед місцевих ЗМІ. Говорили про те, що нині відбувається в Україні та світі, про допомогу нашій країні та про підтримку, якої ми потребуємо», — наголосила лідерка «Голосу».

Окремо Кіра Рудик подякувала простим ірландцям — їх підтримка українських біженців неймовірна. 

«До підтримки українців долучились усі: від волонтерів до соціальних працівників і вчителів. Ірландія стала однією з перших країн, куди українці виїжджали на початку повномасштабної війни. Це чергове підтвердження, що цивілізований світ — з Україною!», — акцентувала народна депутатка.