Перемога України — відновлений суверенітет, покарані воєнні злочинці і репарації, — Кіра Рудик у Oxford

Україна прагне повернути усі свої території в межах міжнародно визнаних кордонів, покарати воєнних злочинців і отримати компенсацію від рф за всі збитки, завдані цією війною. Про це  народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик заявила, виступаючи перед студентами і викладачами оксфордського St Peter’s College.

«Для українців перемога буде після відновлення нашого суверенітету і повернення до міжнародно визнаних кордонів, покарання всіх воєнних злочинців і виплата росією репарацій. Зараз наші втрати від повномасштабної війни вже сягають трильйона доларів і нам потрібні конфісковані російські активи», — наголосила лідерка «Голосу».

Виступ Кіри Рудик був присвячений не лише повномасштабній війні, яку веде рф проти україни, а й новій системі безпеки у світі.

«Багато прогресивних людей з цивілізованих країн готові допомагати Україні перемогти агресора і відбудовувати знищене війною. Їх цікавить, який вплив війни на це та наступні покоління, як працюватиме відновлення справедливості та конфіскація російських активів на користь України і як нам співпрацювати, щоб разом прискорити перемогу над тираном», — резюмувала народна депутатка.