Перемога України осяжна, але нам потрібна допомога партнерів, — Кіра Рудик у блозі для The Hill

Україна і західні партнери готуються до непростої зими через російську агресію. Однак страху і втоми від війни немає і вкрай важливо нині зосередити зусилля, як економічні, так і з постачання озброєння, щоб перемогти російського диктатора. На цьому наголосила народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик у своєму блозі для The Hill. 

«Ця зима буде непростою не лише для українців, а й для наших партнерів. Стартує не лише політичний сезон, а й передвиборчі кампанії. росія вправно грає і маніпулює громадською думкою. Намагається відволікти увагу від України, переконати світ в необхідності припинити підтримку і зосередитись на внутрішніх проблемах. Цій спокусі справді важко опиратись, але сила демократій саме у єдності і вмінні розрізняти маніпуляції від ідей», — зазначила народна депутка. 

Як зазначила Кіра Рудик, українці свідомі того, що путін перейшов до війни на виснаження, однак готові продовжувати свою боротьбу до перемоги. Вона досяжна, однак потрібна допомога. 

«Українці давно не ставлять одного запитання: «коли закінчиться війна?». Ми просто мовчки над цим працюємо, кожен на своїй ділянці. Ми знаємо, що путін перейшов у війну на виснаження. Будь-яка пауза чи перемови зараз – це відкладена війна з рф, яку доведеться долати вже нашим дітям. Ми не можемо цього допустити.

Ми не втомились, бо не може бути втоми, коли йдеться про виживання. Ми пройшли довгий шлях і залишилось зробити останні кроки з ослаблення агресора. Перемога України осяжна, але нам потрібна допомога. І цей ресурс є у наших партнерів. Зараз є шанс покласти край російській агресії, ним треба скористатись», — акцентувала лідерка «Голосу».