Партнерство і єдність на кіберфронті не менш важливі за поле бою, — Кіра Рудик на конференції AI N' CYBER

Кібербезпека міжнародного рівня вкрай важлива для протистояння агресору. Від цього залежить стала робота не лише українських інституцій і об'єктів критичної інфраструктури, а й захист від кібератак для країн-партнерів. Про це лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE, народна депутатка Кіра Рудик говорила  на конференції з кібербезпеки AI N' CYBER. 

«Війна йде не лише на полі бою. Кількість кібератак на інтернет-ресурси органів влади та медіа в Україні збільшилась втричі за час повномасштабного вторгнення росії. Агресор і далі планує здійснити масовані кібернапади на наші об’єкти критичної інфраструктури  і підприємства, а й на установи наших партнерів. Тому важлива співпраця та партнерство на цифровому фронті», — наголосила народна депутатка.

За словами Кіри Рудик, Україна не лише відбиває кібернапади, а й  успішно реалізує масу проектів діджиталізації. Однак не лише нашій державі, а й партнерам так само потрібна  конструктивних стратегій та плани вирішення і прорахунок усіх можливих ризиків. 

«Ми маємо єднатись у боротьбі зі злом у кіберпросторі, обмінюватись досвідом, впроваджувати інноваційні стратегії реагування. Та не поширювати інформацію, яка може підвищувати ризики кібератак. Як заступниця голови комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації я переконана, що цинічна та жорстока агресія з боку рф є ще одним свідченням важливості міжнародної співпраці у сфері кібербезпеки», — підсумувала лідерка «Голосу».