Найефективніша відповідь загрозам безпеці сучасного світу — це єдність і нові альянси, — Кіра Рудик на сесії Transatlantic week

Російська агресія в Україні — це виклик системі колективної безпеки, світовим демократичним цінностям та економіці. І саме тому нашій державі, як і цивілізованому світові, потрібна єдність та нові обʼєднання. На цьому наголошувала лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик на сесії «Challenges ahead: how should transatlantic institutions work closely together?» у Вашингтоні. 

«Плекання єдності та створення альянсів нині є найефективнішою відповіддю на актуальні загрози безпеці. російська агресія в Україні кинула виклик спроможностям цивілізованого світу, його інституціям, економіці і демократичним цінностям. Ефективно протистояти рф можна обʼєднавшись і скоординувавши зусилля Сполучених Штатів, ЄС та НАТО», — наголосила лідерка «Голосу».

Засідання, в якому брала участь Кіра Рудик, є частиною програми  «Фундаментальні зміни: трансатлантичні дії для забезпечення тривалого миру». Це обмін візіями, як НАТО та ЄС можуть співпрацювати ефективніше. Її проводили в межах Трансатлантичного тижня у Вашингтоні, учасниками були представники американського Конгресу, Адміністрації, європарламентарі, а також науковці, бізнесмени та громадські організації.  

«Такі засідання дають нам шанс донести своє бачення та ідеї. Для наших західних партнерів — це можливість оцінити ризики і виклики, з якими стикається трансатлантичне партнерство. Окреслити широкий план дій і зміцнити партнерство та співпрацю США та ЄС», — підсумувала Кіра Рудик.