Наші партнери єдині в питанні покарання агресора. Зараз працюємо над механізмом стягнення з рф коштів, — Кіра Рудик у Нідерландах

Механізми конфіскації російських активів на користь України вже активно обговорюють західні партнери. А до команди, яка займається цим питанням, залучають найкращих фахівців. Про це повідомила за підсумками своїх зустрічей у Нідерландах народна депутатка, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик.

«Звідки партнерам брати гроші на допомогу і подальше відновлення України? Логічна і справедлива відповідь — з конфіскованих російських активів. Сьогодні працюємо в Нідерландах і залучаємо найкращих тутешніх фахівців до надважливої роботи для нашої країни. В очах кожного українця Гаага асоціюється з трибуналом для агресора, а ми працюємо ще й над стягненням коштів», — розповіла лідерка «Голосу».

Механізми конфіскації росактивів Кірі Рудик обговорила з Han ten Broeke,  Директором із політичних справ Гаазького центру стратегічних питань. Ця установа працює з різними безпековими питаннями, а сам Han ten Broeke – з Біллом Браудером безпосередньо над темою конфіскації російських грошей.  

Також тему конфіскації грошей агресора на користь України, а ще — посилення санкцій проти рф і підтримку України говорили з Ruben Brekelmans, нідерландським парламентарем сестринської VVD party.