Наша спільна мета — забезпечити перемогу України на полі бою і відновлення справедливості, — Кіра Рудик на Brussels Congress on the Future of Liberalism

Попри повномасштабну війну рф, Україна залишається країною, де відстоюють ліберальні цінності. На цьому наголосила народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик під час виступу на Brussels Congress on the Future of Liberalism.

«Попри війну, Україна залишається країною, де людське життя і свобода — найвища цінність. Де зберігається політичний плюралізм і свобода віросповідання. Ми відстоюємо рівні можливості для всіх і рівність всіх перед законом. Ми не перетворимось на маленьку рф, бо віримо, що за безпечне завтра можна боротись тільки сьогодні», — підкреслила лідерка «Голосу».

Congress on the Future of Liberalism — захід, організований Liberal Party у Бельгії, Open Vld, який зібрав понад 500 учасників. Обговорювали майбутнє лібералізму в Європі і виклики, з якими він стикається. На полях Заходу Кіра Рудик зустрілась з прем'єр-міністром Бельгії Александром Де Кроо. Лідерка «Голосу» подякувала за підтримку України і готовність допомагати до остаточної перемоги над агресором. 

«Наша спільна мета — забезпечити перемогу України на полі бою і відновлення справедливості», — акцентувала народна депутатка.