На фронті чи на політичних майданчиках ми боремось за демократичні і ліберальні цінності, — Кіра Рудик у виступі для групи Renew

Попри повномасштабне вторгнення, Україна продовжує активно працювати і гармонізовувати своє законодавство до європейського, відповідно до статусу кандидата на вступ до ЄС. На цьому наголосила народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик під час ас онлайн-промови для групи Renew, присвяченій ролі лібералів в процесі інтеграції України в ЄС.

«Верховна Рада продовжує гармонізовувати українське законодавство відповідно до статусу кандидата на вступ до ЄС. Частину цього шляху ми вже пройшли і намагатимемось далі робити ці кроки динамічніше. Адже для українців бути частиною ЄС — цивілізаційний вибір, який дається дуже дорогою ціною», — підкреслила лідерка «Голосу».

Кіра Рудик зазначила, що спільна боротьба за демократичні, ліберальні цінності має тривати доти, допоки тиранія не ослабне до повної неспроможності.

«Зараз на фронті, в волонтерських центрах, на політичних майданчиках ми боремось за демократичні і ліберальні цінності. І готові робити це доки тиранія не ослабне остаточно», — акцентувала народна депутатка.