На ці свята десятки мільйонів українців загадують тільки одне бажання — перемогти у цій війні, – Кіра Рудик

Цьогоріч на свята в усіх одне бажання – перемога над агресором і воно обовʼязково збудеться, бо над цим працює увесь світ. На цьому наголосила  лідерка партії «Голос», народна депутатка, віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик 

«Це особливі Різдво і Новий рік. Коли справжнє щастя — святкувати його вдома. Нехай і без електрики чи опалення, але в своїй оселі і зі своїми найріднішими. Цьогоріч на свята інші ялинки і, на жаль, інші салюти. На ці свята десятки мільйонів українців загадують тільки одне бажання — перемогти у цій війні. І воно збудеться. Над цим працює увесь цивілізований світ», — підкреслила лідерка «Голосу».

І хоча ці свята проходять для когось в іншій країні чи іншому місті, для когось в окопах і бліндажах, ми єдині та підтримуємо одне одного.

«Ми вдячні Збройним Силам України за їх героїзм і жертовність. Ми вдячні партнерам за підтримку, допомогу і озброєння.  Ми вдячні кожному і кожній за те, що з нами, за єдність і розуміння того, за що ми зараз боремось», — акцентує народна депутатка.