Ми вдячні нашим партнерам з Кембриджа за нові можливості для студентів-медиків з Харкова, — Кіра Рудик

20 студентів Харківського національного медичного університету починають проходити  практику в лікарнях Кембриджа. Українці продовжуватимуть практичні заняття та навчатимуться  у Школі клінічної медицини Кембриджського університету, а також у лікарні Адденбрук, Королівській лікарні Папворт та Фонді NHS у Кембріджширі та Пітерборо. 

Ця семи тижнева програма має покращити ті знання, які студенти вже отримали, і допоможе їм просунутися в подальшому краще навчатись в Харківському національному медичному університеті.

«Такі стажування для майбутніх українських лікарів — підтримка царини охорони здоровʼя нашої країни. Цю програму запустили в неймовірно короткий строк і ми дуже вдячні нашим партнерам з Кембриджа. Ці 20 студентів на собі відчули, що таке російська агресія, дехто лікував людей в Харківському метро під час бомбардувань. Знання, які вони отримають тут, врятують чимало життів українців в майбутньому», — наголосила ініціаторка програми Graduate and Return лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик.

Graduate and Return — проект Кіри Рудик, мета якого надати безкоштовну міжнародну освіту українським студентам. У проекті угоди із 100 найкращими міжнародними університетами, де українці отримають шанс безоплатно отримати якісну освіту та використати нові знання для відбудови України після повернення.