Маємо спільно реагувати на цинічні злочини росіян проти України, — Кіра Рудик на Women Political Leaders Summit 2023

росія продовжує цинічно звинувачувати Україну в своїх воєнних злочинах, зокрема і в підриві Каховської ГЕС, що спричинило масштабну техногенну катастрофу. Це злочин проти довкілля, який не має кордонів. На цьому наголосила народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик, виступаючи у Європейському парламенті на Women Political Leaders Summit 2023. 

«Наслідки підриву Каховської ГЕС не матимуть кордонів. І зараз ми маємо зосередитись на тому, щоб нових техногенних катастроф агресор не наважувався чинити», — наголосила лідерка «Голосу».

Окремо Кіра Рудик наголосила на необхідності доносити правдиву інформацію про те, що відбувається в Україні до західної аудиторії і таким чином протидіяти російським наративам. 

«Цинічні звинувачення росіян України у підриві Каховської ГЕС доводить, як важливо доносити до міжнародної аудиторії всю правду про злочини рф в Україні і інформувати про поточний стан. Дуже прикро, що за 14 місяців війни світ ще досі сумнівається, де правда, де брехня, навіть коли росіяни чинять звірячі злочини, від яких страждає не лише Україна», — зазначила народна депутатка.

Women Political Leaders Summit 2023 — це захід, який зібрав жінок-лідерок з 70-ти країн світу. Саміт WPL прагне вирішити сучасні взаємопов’язані глобальні виклики та пропонує можливість обмінятися передовим досвідом і знаннями щодо прийняття політичних рішень. Дискусії проводяться з метою стимулювання конкретних дій.