Ліберали Півдня і Півночі мають обʼєднатись і напрацювати нові моделі політичного партнерства та економічної співпраці, — Кіра Рудик на конференції RenewPAC

Виклики, перед якими постав увесь світ, через повномасштабну російську аргресію проти України, потрібно долати разом. Для цього необхідно напрацювати дієві моделі співпраці в політичній та економічній царинах. На цьому наголосила лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик, виступаючи на на щорічній конференції лібералів Африки та Європи RenewPAC. 

«Повномасштабна війна в Україні — це глобальна проблема для всього світу. Енергетична криза і здорожчання життя в Європі, загроза голоду на Африканському континенті. Тож, долати ці виклики потрібно разом. Ліберали Півдня і Півночі мають обʼєднатись і напрацювати нові моделі політичного партнерства та економічної співпраці», — акцентувала народна депутатка.

Конференція RenewPAC, організована сестринською партією Renew Europe. Захід збирає ліберальних політиків обох континентів, щоб знайти шляхи вирішення поточних проблем і спільно долати виклики: війна, загроза голоду і кліматичні зміни. На полях Генасамблеї RenewPAC Кіра Рудик також взяла участь у Food security. 

«Якщо до початку повномасштабного російського вторгнення кількість людей на планеті, які опинились перед ризиками недоїдання становила 190 млн, то тепер ця цифра може збільшитись ще на 70 млн. І дуже важливо, щоб світ розумів, хто винен у голоді — це росія і її війна проти суверенної держави. саме росія несе відповідальність за загрозу голоду у світі важливо доносити Глобальному Півдню», — підкреслила лідерка «Голосу».