Лейтмотив — допомога українцям і підтримка України, — Кіра Рудик про конференцію ірландської партії Fianna Fáil

Ірландія максимально мобілізувала зусилля для допомоги Україні з першого дня повномасштабного вторгнення. Ця підтримка триває і досі на всіх рівнях: від простих ірландців до топ-політиків цієї країни. Так коментує другий день конференції ірландської партії Fianna Fáil лідерка  партії «Голос», віцепрезидентка ALDE, народна депутатка Кіра Рудик. 

«Ірландія — країна, яка одна з перших відреагувала на гуманітарну кризу в Україні і в перший день повномасштабного вторгнення росії оголосила про допомогу нашій державі. Натепер цей пакет підтримки збільшився до 20 млн євро. Ірландці мобілізувались на всіх рівнях, щоб прийняти і забезпечити всім необхідним українських біженців. Це житло, робота, фінансова підтримка», — наголосила лідерка «Голосу».  

Голова Fianna Fáil, премʼєрміністр Ірландії Micheál Martin велику частину завершальної промови присвятив Україні. Це були дуже теплі слова і запевнення в підтримці до повної перемоги. Окрему подяку Кіра Рудик висловила посольству України в Ірландії та  віцепрезидентові ALDE Timmy Dooley за запрошення взяти участь у конференції. 

«Лейтмотив конференції — допомога українцям і підтримка України. Те, як ірландці підтримують українських переселенців, — це результат активної позиції і роботи амбасадорки України в Ірландії Лариси Герашко. Війна справді показує, хто справжній друг. Ірландія для України є саме таким другом», — підкреслила народна депутатка.