Кожен успіх на полі бою — спільна з партнерами перемога, — Кіра Рудик на Конгресі ірландської партії Fianna Fáil

Війна показала, наскільки важлива підтримка друзів і єдність союзників у протистоянні агресору. Тому Україна неймовірно вдячна Ірландії за ту підтримку, яку ця країна надає для боротьби з російським вторгненням. На цьому наголосила лідерка  партії «Голос», віцепрезидентка ALDE, народна депутатка Кіра Рудик, виступаючи на 80-му Конгресі Ірландської партії Fianna Fáil, що проходив за підтримки премʼєр-міністра цієї країни  Micheál Martin. 

«Повномасштабна війна навчила нас важливим речам. Сміливості і розуміння, хто твій друг та що роблять справжні друзі. Для нас, українців, дуже важливо сьогодні знати, що ми не одні в нашій боротьбі за свободу, що в нас є союзники, є  плече, на яке ми можемо розраховувати. Щаслива, що Ірландія — наш друг», — підкреслила лідерка «Голосу»

Кіра Рудик подякувала Ірландії за підтримку і допомогу українським біженцям, особливо дітям. 

«Українські діти памʼятатимуть і дякуватимуть ірландцям за цю підтримку. Моя родина небагата, тому коли я йшла в політику, вирішила присвятити свою діяльність тому, щоб нові покоління українців не знали б того, через що пройшли ми: бідність, непевність у майбутньому, революції. Я мріяла, щоб саме вони будували нову сучасну Україну. Але війна вкрала в нас це. Зараз українські діти вчаться ховатись від сирен, втрачають батьків, друзів, близьких  і стають свідками звірств окупантів», — акцентувала народна депутатка.

Україна битиметься до повної перемоги і звільнення своєї території і ця перемога буде спільною з нашими партнерами.   

«Україна бореться і відвойовує свої землі до повної перемоги. Кожен наш успіх на полі бою — спільний. Адже без допомоги і підтримки наших партнерів нам було б дуже складно. Ми йтимемо до кінця, бо нам потрібна перемога, а не мир», — підсумувала віцепрезидентка ALDE.