Коли ми стоїмо єдиним фронтом – неможливе стає можливим, — Кіра Рудик в інтервʼю для ALDE

Головним уроком повномасштабної війни росії  і того, що Україна не тільки вистояла, а й чинить опір і здатна перемогти агресора, — це єдність. Єдність як всередині країни, так і єдність союзників та партнерів. На цьому наголосила народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик в інтервʼю ALDE.

«Головним, безперечно, є урок єдності. Ми не змогли б бути там, де ми є, якби українці не об’єдналися проти ворога і якби за нами не стояв решта вільного демократичного світу. Ця війна навчила нас багато чому про лідерство, про ті моменти, коли доводиться виконувати  більше, ніж ви можете винести, і коли вам доводиться захищати те, у що ви вірите. ЄС зрозумів, що нам потрібно зробити все можливе, щоб допомогти захистити наші спільні європейські цінності. І мета полягає не в тому, щоб захистити їх лише в Україні, а в кожній окремій країні, де ці цінності знаходяться під загрозою», — підкреслила лідерка «Голосу».

Сьогодні українці обʼєднані не ненавистю до ворога, а надією на перемогу. Це відчувають і західні союзники.  На кожній зустрічі звучать запевнення в готовності підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно. І саме це дає сили продовжувати боротьбу проти агресора. 

«Надія — це паливо, на якому ми працюємо. Іноді це лють, страх чи біль, але найбільше це любов і надія. Так багато людей на Заході відкрили свої серця та домівки для українців і підштовхнули свої уряди допомогти нам. Це так надихає», — підсумувала народна депутатка.