Кіра Рудик звернулась до Тайваню допомогти деокупованим територіям Херсонщини і Миколаївщини

Ситуація на деокупованих територіях Херсонської і Миколаївської областей катастрофічна. Люди, які все ще залишаються так потребують допомоги. Тож народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик звернулась до партнерів, зокрема Тайваню, з проханням цю допомогу надати. 

«Те, що ми побачили на деокупованих територіях Миколаївської та Херсонської областей, важко описати. Але тут залишаються люди, яким негайно потрібна допомога. Я одразу звернулась до наших друзів і партнерів, зокрема до Тайваню. Зараз активно працюємо, щоб ці області якнайшвидше отримали критично важливу для них допомогу», — повідомила народна депутатка.

Також під час поїздки на Миколаївщину і Херсонщина Кіра Рудик зустрілась з  членом команди «Голосу», народним депутатом, а нині Оборонцем Півдня Романом Костенком. 

«Роман на цій війні від її початку. Він захищав Донецький аеропорт, а з 24 лютого — на фронті. Він добре знає ницість ворога, але те, що росіяни зробили з його рідними Херсонщиною та Миколаївщиною — це катастрофа», — наголосила лідерка «Голосу».