Кіра Рудик зустрілась зі студентами і науковою спільнотою Гарварда

Чому російський диктатор настільки одержимий Україною, а допомоги зброєю має бути більше? Це обговорювала зі студентами та науковою спільнотою Гарвардського університету лідерка партії «Голос», народна депутатка, віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик під час онлайн-дискусії.

«Переконувати захід надавати Україні допомогу потрібно постійно і на всіх рівнях. Політики, громадськість, лідери думок, молодь мають розуміти — сьогодні саме українці — щит демократії і цивілізацій. Нам потрібна зброя, бо путін розуміє тільки мову сили. Ми як нація не можемо дозволити собі, щоб світ «втомився від війни і від України», — прокоментувала дискусію лідерка «Голосу».

Студентів і науковців Гарварду цікавило, чому кремлівський диктатор настільки одержимий Україною, яку роль в цій війні може відігравати міжнародне співтовариство і чи достатньо робить ЄС і країни Сімки для озброєння України. 

«Суть цієї розмови присвячена необхідності глибшого розуміння розширення і пришвидшення безпекової допомоги Україні у вигляді поставок зброї. Я не втомлююсть наголошувати на цьому на всіх міжнародних майданчиках», — підсумувала Кіра Рудик.