Кіра Рудик взяла участь у відкритті благодійного фонду парамедикині Юлії Паєвської «Тайри»

Українська військовослужбовиця і парамедикина Юлія Паєвська «Тайра» започаткувала благодійний фонд «Мрія», який опікується родинами загиблих героїв, військовополонених і цивільних бранців. У відкритті фонду взяла участь  народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик.

«З Юлією Паєвською «Тайрою» я познайомилась на премії Magnitsky Human Rights Awards — вручала їй нагороду за надзвичайну сміливість і відвагу. Бо Тайра — один з символів української незламності. Тому мені вдвічі приємніше сьогодні вітати Юлію з відкриттям її благодійного фонду «Мрія». Її досвід, її жага і доброта допоможуть багатьом», — наголосила народна депутатка. 

Юлія Паєвська — військовослужбовиця, парамедикиня і волонтерка. На російсько-українській війні вона з березня 2014 року. Займається тактичною медициною: рятує, керує, навчає і тренує. За її плечима чимало гарячих точок: Світлодарськ, Широкине і, звісно ж, Маріуполь. У березні 2022 року, вже під час повномасштабного вторгнення і облоги Маріуполя Тайра потрапила в полон. Її звільнили за три місяці і відтоді вона займається активною волонтерською діяльністю на підтримку українських воїнів і їх родин.