Кіра Рудик від імені UАnimals доправила 800 кг корму для зоопритулків Миколаєва і Херсона

Разом з зооволонтерами з руху UАnimals народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик привезла 800 кг корму і засоби догляду для міні-притулків для безпритульних тварин Миколаєва і Херсона. Ці міста постійно під вогнем російської артилерії, але тут є люди, які ризикують заради тварин.

«Цим котам і собакам пощастило зустріти зооволонтерів та оселитись у міні-притулку. Це тварини,  які втратили дім і господарів або ніколи їх не мали. Від імені UАnimals привезли цим домівкам для тварин в Миколаїв і Херсон 800 кг кормів і засобів догляду. 

Дуже пишаюсь, що живу в одній країні з такими людьми, які розуміють, що кожне життя важливе. Хто рятує чотирилапих під обстрілами, лікує, вивозить з зони бойових дій, годує, знаходить нові родини. Ви неймовірні!», — наголосила народна депутатка. 

Гуманістичний рух UAnimals було створено у 2016 році.  Під час повномасштабного російського вторгнення волонтери руху активно допомагають тваринам із зони бойових дій: евакуацією, кормами та ліками для притулків. Також команда UАnimals розпочала відбудову закладів для тварин, які постраждали від російської агресії.