Кіра Рудик провела телефонну розмову з членом парламенту Великої Британії

Прогрес у питанні конфіскації російських активів та наступні кроки, які мають бути зроблені, щоб Велика Британія  також ухвалила відповідне законодавство обговорювала народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик з членом британського парламенту Jonathan Djanogly.

«У британському парламенті усі єдині в тому, що путін має заплатити за війну проти України. Зараз там розглядають законопроєкт щодо механізмів конфіскації російських активів. Тож тепер мова йже про подальші кроки і використання досвіду США і Канади на цьому треку», — розповіла народна депутатка.

Попри різні думки в британському парламенті, питання України обʼєднують всі партії та групи для того  підтримка була максимально ефективною. 

«Вже є лист від 60 британських парламентарів зі зверненням до премʼєра Ріші Сунака і закликом пришвидшити напрацювання механізмів конфіскації російських активів. Є політична воля це реалізувати і триває робота над втіленням цього задуму в життя», — наголосила лідерка «Голосу».