Кіра Рудик про підсумки проекту Graduate and Return: майже 50 світових вишів прийняли українських студентів

Українські студенти і викладачі вже долучились до майже пів сотні кращих світових університетів та отримали 235 додаткових місць для навчання і викладання. Про підсумки проекту Graduate and Return повідомила його ініціаторка, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик.

«На початку цього навчального року ми можемо підбити підсумки. Завдяки Graduate and Return ми охопили майже 50 університетів і отримали 235 додаткових місць для українських студентів і викладачів. Понад 60% цих місць було заповнено за цей рік. Це неймовірна інвестиція в майбутнє України, адже ці люди повернуться і допомагатимуть відбудувати і розвивати країну», — наголосила лідерка «Голосу».

Graduate and Return — партнерський проект з українськими та іноземними вишами, мета якого — безкоштовна міжнародна освіта для українських студентів. Він передбачає угоди з сотнею кращих світових вишів, які дають шанс українській молоді безоплатно навчатись і стажуватись, щоб завдяки новим знанням відбудовувати країну після повернення додому. 

«Молоді українці нині — рушійна сила демократичного майбутнього не лише нашої держави, а й цивілізованого світу», — резюмує Кіра Рудик.