Кіра Рудик отримала відзнаку Women In Politics Champion of the Year Award від The Alliance of Her

За жіноче лідерство в політиці, активність, досягнення і вплив народна депутатка України, лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик  отримала відзнаку Women In Politics Champion of the Year Award від The Alliance of Her.

«Хочу розділити цю відзнаку з мільйонами українок. Бо це про них і для них. Українки — сила, яка мотивує, дає наснагу і творить дива. Ми  здатні на неможливе, хоча можемо бути як сильними, так і слабкими. Бути українкою сьогодні це — нищити ворога на фронті, збирати волонтерську допомогу, евакуйовувати, сидіти з дітьми в бомбосховищі, шукати зниклих, допомагати тим, хто втратив все, бути фінансовим фундаментом своєї родини, шукати генератори в школу, робити окопні свічки, чекати в месенджері на галочку «прочитано» від найріднішого, всміхатися крізь сльози… Бути українкою у світі сьогодні — це стати символом хоробрості і нескореності», — наголосила лідерка «Голосу». 

Премію Women In Politics Champion of the Year Award започатковано торік для жінок у політиці, щоб відзначити їхні досягнення. Лауреата визначає таємне голосування учасниць The Alliance of Her, вони оцінюють діяльність політикині, лідерство, активність і досягнуті результати. 

The Alliance of Her —  європейське обʼєднання, метою якого є руйнація барʼєрів для жінок в політиці і консолідація їхніх зусиль для просування ліберально-демократичних цінностей. Кіра Рудик є амбасадоркою Альянсу, яка активно виступає за жіноче лідерство в політиці і бізнесі.