Кіра Рудик на зустрічі з премʼєр-міністеркою Естонії презентувала проект конфіскації росактивів на користь України

Проект конфіскації російських активів на користь України презентувала  в Естонії на зустрічі з премʼєр-міністеркою Каєю Каллас лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE, народна депутатка Кіра Рудик. Над цією ініціативою команда з найкращих експертів, юристів і фінансистів працює останні місяці, її мета — змусити росію заплатити за все знищене в Україні. 

«Естонію для презентації обрали не випадково. Країни Балтії — справжні чемпіони з підтримки українців як в нашому протистоянні агресору, так і в визнанні російського режиму терористичним, і в нашому вступі до ЄС та НАТО. А оскільки Естонія є прикладом підтримки України, ми зараз пропонуємо урядовцям і парламентарям цієї країни приєднатись до ініціативи з конфіскації російських активів. Адже якщо вже бути на передовій і задавати темп допомги Україні — то в усьому», — наголошує лідерка «Голосу». 

Крім того, Кіра Рудик зустрілась в естонському парламенті з колишнім міністром оборони цієї країни Калле Лаанетом. Нині він є головою групи естонсько-української дружби. Політики поділились досвідом протистояння російській агресії і також  українська парламентрка розповіла про актуальну ситуацію і поточні потреби українців. 

«Ми вже давно вивчили урок: «росія — терорист». І зараз наша боротьба проти рашистської тиранії надихає весь світ. Естонія усвідомлює загрози, які перед нею стоять, тому обмін досвідом та взаємопідтримка є надзвичайно цінними для створення нової світової системи безпеки», — підсумовує народна депутатка.