Кіра Рудик на Liberal Conference в Осло закликала до активізації співпраці з України та Норвегії

Норвегія спрямує $19 млн на закупівлю  боєприпасів для України і також готує спільні проєкти з відновлення енергетичного сектору. Оперативна реакція цієї скандинавської країни на війну проти України заслуговує на окрему подяку. На цьому наголосила лідерка партії «Голос», віцепрезидентка ALDE, народна депутатка Кіра Рудик, виступаючи на  Liberal Conference в Осло.

«Норвегія — відданий друг і союзник України в нашому протистоянні російській агресії. Ця скандинавська країна спрямує близько $19 млн на закупівлю артилерійських боєприпасів для українського війська. Майже 30 тис. українських біженців перебувають у цій країні і з перших днів отримують безкоштовно житло, матеріальну допомогу та освіту для дітей», — деталізувала лідерка «Голосу».

Кіра Рудик та Guri Melby

Окремо Кіра Рудик подякувала Guri Melby, лідерці партії Venstre за її зусилля у допомозі Україні: оперативну реакцію Норвегії на повномасштабну війну, і кроки цієї країни для ізоляції рф за ті злочини, які держава-терорист чинить в Україні. 

«Попереду в нас чимало спільних проєктів з відновлення та відбудови енергетичного сектору. Це дуже важливо, адже росія продовжує прицільні обстріли і руйнування об’єктів енергетичної інфраструктури. Зараз Україна не лише відвойовує свою землю, ми боремось за демократичні і ліберальні цінності. І ми перемагаємо, тож партнери не можуть послабити підтримку України, адже на карту поставлено занадто багато», — акцентувала народна депутатка.