Кіра Рудик і генсек Ліберального інтернаціоналу обговорили інструменти боротьби з пропагандою рф у світі

Робота в країнах Африки і Південної Америки з донесення правдивої інформації про те, що відбувається в Україні, які звірства чинить тут росія — не менш важливі за роботу із західними партнерами. Про це лідерка партії «Голос», народна депутатка, віцепрезидентка ALDE Кіра Рудик говорила з генеральним секретарем Ліберального інтернаціоналу Вільямом Таунсендом під час робочої поїздки до Лондона. 

«Робота на міжнародній арені багатогранна. Крім західних партнерів, яким важлива достовірна інформація про те, що відбувається в Україні, слід активно працювати з країнами Африки і Південної Америки. Нині росія активно нашпиговує цей регіон своєю пропагандою і треба визнати — домінує в інформаційній царині. Це треба виправляти. Політики і суспільство в цих країнах мусять знати, що рф — агресор, який чинить жорстокі теракти проти цивільних українців. Паралельно слід відстоювати ліберальні цінності», — наголосила лідерка «Голосу».

Вільям Таунсенд як генеральний секретар Ліберального інтернаціоналу тісно співпрацює з підтримкою партій-членів цього обʼєднання. Також керує секретаріатом у створенні бази даних Global Liberal Parliamentarian та глобальної комунікаційної кампанії LI-FNF для боротьби з дезінформацією. Протягом останніх трьох років він очолював комунікаційну та політичну роботу Ліберального інтернаціоналу. Тому його досвід і підтримка дуже корисні для України.